14.9 C
Los Angeles
December 6, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Komuna e Tetovës pezullon të gjitha aktivitetet deri më 28 nëntor

Tetovë, 23 nëntor – Komuna e Tetovës përshkak aksidentit fatal që ndodhi në Bullgari, ka vendosur që të pezullojë të gjitha aktivitetet për një javë me radhë, dhe atë deri më 28 nëntor, informon Zhurnal.

Njoftimin për këtë e ka publikuar vet kryetari i komunës Bilall Kasami, i cili thotë se të gjitha aktivitetet deri më 28 nëntor do të pezullohen duke përfshirë këtu dhe aksioni për pastrimin e qytetit i organizuar për më 27 nëntor.

https://www.facebook.com/KasamiBilall/posts/1430580504022630

Related posts

Dimitrov nesër onlajn në Beograd në Konferencën Ballkani i Hapur me Bërnabiqin, Ramën dhe Eskobarin

admin

Bastisje në Luboten të Shkupit, gjendet 1 ton duhan (foto)

admin

Konventa nacionale e BE-së në Maqedoninë e Veriut do të mbajë sesion të Kapitullit 23 “Raport i ri i KE-së probleme të vjetra”

admin