9.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Komean nuk e mbyll temën e largimit të Messit: Ju nuk mund ta dini se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen

Ronald Koeman në një konferencë për shtyp e cila mbahet gjithmonë një ditë përpara ndeshjes së klubit ka biseduar rreth skuadrës së tij.

Lionel Messi verën e kaluar ka kërkuar të largohet nga klubi, mirëpo një gjë të tillë nuk e ka lejuar presidenti i klubit, Josep Maria Bartomeu.

Pas humbjes ndaj Athletic Bilbao në Super Kupën e Spanjës, spekulimet për një largim të mundshëm të yllit argjentinas nga klubi, veçse janë shtuar.

Tani, trajneri holandez ka biseduar rreth kësaj çështje pasi u pyet nga një gazetar mbi situatën e Messi dhe interesimin e PSG ndaj tij.

“Nëse më pyetni mua, unë jam i interesuar për Nemyar ose Mbappe, do të thosha po pa hezitim. Mirëpo, sa i përket Messit, ju nuk mund ta dini se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen “.”, tha ai.

Duke mos mbyllur edhe një herë tjetër përfundimisht të ardhmen e Messit, mirëpo duke e lënë atë në pezull.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com