30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Kombëtarja e Portugalisë të dielën do të luajë kundër Francës në shtëpi, në kuadër të xhiros së tretë të Ligës së Kombeve.

Pas dy raundeve, portugezët kanë dhënë performancën maksimale, ashtu si francezët, dhe këto dy kombëtare priten të ofrojnë ndeshje të shkëlqyeshme.

Në qendër të vëmendjes është Cristiano Ronaldo, që ka arritur numrin prej 100 golave me ekipin kombëtar.

Shkaku i këtij rekordi, ai do të luajë kundër francezëve me këpucë speciale.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More