9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Koeman mban një takim me kandidatët presidencialë

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman është takuar me bordin e klubit dhe kanë mbajtur një takim me kandidatët për zgjedhjet presidenciale.

Carlos Tusquets është presidenti në detyrë në kampin Blaugran dhe ditët e fundit gjithë gazetat e Barcelonës janë mbushur me lajme mbi shtyrjen e zgjedhjeve presidenciale, të cilat ishin paraparë të mbahen më 24 janar.

Joan Laporta, Victor Font dhe Toni Freixa janë kandidatët të përzgjedhur për të konkuruar në këto zgjedhje dhe së fundmi ata kanë pasur një takim me trajnerin Koeman.

Nëpër media po spekulohet se në këtë takim është biseduar mbi afatin kalimtar të janarit, nëse duhet të blihet ndonjë lojtarë apo jo.

Të gjithë kandidatët duhet të pajtohen për një qëllim të vetëm në mënyrë që të vazhdohet përpara. Raportohet se njëri ndër emrat më të përfolur në këtë takim ka qenë Eric Garcia.

Në fund, personi i parë që është larguar nga takimi ka qenë pikërisht holandezi .

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com