19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
Шоубиз

Клои Кардашијан не се грижи за реакциите во врска со филтрираните селфија

Клои Кардашијан во четвртокот на својата страница на Инстаграм објави неколку нови пинап фотографии каде што позира во црно-бел комплет од нејзината компанија „Гуд Американ“.

36-годишната сирена го привлече вниманието на нејзините фанови кога во својата објава напиша дека не ја засегаат зли коментари.

Sвездата на реалити-шоуто „Дружење со семејството Кардашијан“ несомнено алудираше на критиките што ги доби во врска со претераното користење филтри за разубавување на лицето, што се чини многу впечатливо на неколку фотографии на социјалните мрежи.

Related posts

Марија Шарапова се сврши со британскиот милионер Александар Гилкс

Lea Musliju

Џорџ Клуни вели дека Том Круз не претерал со реакцијата за прекршување на Ковид протоколите

Lea Musliju

Џенифер Лопез со настап на Новогодишната вечер

Lea Musliju

Карди Би носи долна облека во видео за 29. роденден на сопругот Офсет

Lea Musliju

Ријана го промовира новиот производ од брендот „Фенти бјути“

Lea Musliju

Џорџ Клуни: Ова беше грозна година, но ќе излеземе посилни и подобри

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More