10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Kjo është një nga gjërat që Sara thotë se do ti mungojë pas shtatzënisë

Sara Hoxha ka treguar detajin e ëmbël gjatë shtatzënisë.

Sara Hoxha është në pritje të ëmbël dhe ka shtuar shumë peshë.

Ajo tani po publikon foto të këndshme duke treguar se mezi po pret që foshnjën ta ketë në duar.

Mirëpo Sarës do ti mungojnë ditët e shtatzënisë kur ta sjell në jetë vajzën. Si me shaka ajo ka treguar një nga gjërat që do ti mungojë pas shtatzënisë.

Në foton e postuar ajo ka treguar se si po e shfrytëzon barkun edhe si tavolinë për të vendosur rrushin dhe gjërat e tjera me të cilat ushqehet.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More