12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kjo është e dashura e Harry Styles e cila është 10 vite më e vjetër dhe nënë e dy fëmijëve

Harry Styles dhe e dashura e tij Olivia Wilde po bëjnë namin në media.

Harry Styles dhe Olivia Wilde duket se kanë konfirmuan romancën e tyre të re pasi çifti u fotografua së bashku në martesën e një mikut të artistit.

Ish-këngëtari i One Direction dhe aktorja e njohur Olivia Wilde shihen duke për dore pa u mundur të fshiheshin nga askush.

Olivia kishte veshur një fustan me lule ndërsa Harry kishte zgjedhur një kostum të zi me një këmishë të bardhë.

Një burim tha për E! News se Olivia dhe Harry ishin së bashku në dasmë si një çift kurse qëndruan në të njëjtin hotel brenda natës para se të ktheheshin në Los Angeles.

Në nëntor u raportua se Olivia dhe Jason Sudeikis i dhanë fund fejesës së tyre shtatë-vjeçare në fillim të vitit 2020 ata ka dy fëmijë së bashku.

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com