30 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Kjo është arsyeja se pse Arta s’do mbajë koncerte e mbrëmje muzikore në këtë periudhë

Bashkë me sezonin e verës për artistët tanë ka ardhur sezoni i koncerteve e mbrëmjeve muzikore.
Brenda e jashtë vendit ata marrin pjesë në këto ndeja.

Arta Bajrami artistja shqiptare foli rreth sezonit të verës në emisionin “Mirage”.

Ajo ndër tjerash tregoi se ka anuluar koncertet këtë vit, duke dhënë edhe arsyen.

Për ta kuptuat arsyen ndiqeni videon:

Related posts

Kim Kardashian thotë se është shumë e lumtur dhe në paqe me Pete Davidson

admin

Dafina Zeqiri: Edhe Monroe ka bërë ndërhyrje estetike dhe të gjithë i thonë natyrale

admin

Dafina Zeqiri i reagon ashpër ndjekësit në Instagram

admin