2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kishte fikur kamerat e sigurisë, policia zbulon detaje të reja nga festa e ditëlindjes së Rita Orës

Sky news ka raportuar për të rejat e fundit nga festa e këngëtares e cila kishte thyer rregullat e koronavirusit.

Policia kishte mbërritur në ora 11:30 në vendin ku Rita Ora po festonte ditëlindjen e saj të 30-të,.

Ata kishin parë dy vajza hipur mbi tavolinë duke kërcyer dhe asnjë masë mbrojtëse ndaj Covid-19.

Policia tutje shton se kamerat e sigurisë ishin fikur për të pamundësuar xhirimin e e fytyrave që ishin pjesëmarrës në festën e këngëtares, me kërkesën e stafit përfshirë edhe Rita Orën ishin fikur kamerat.

Një punëtor i lokalit ka dëshmuar në polici për ngjarjen duke thënë se Ritës i kanë kërkuar 5,ooo euro për mbrëmjen e cila kishte pranuar pa hezitim.

Po ashtu dëshmitari jep detaje tjera duke thënë se prej orës 19:00 deri në orën 21:00 ishin mbledhur vetëm 17 njerëz.

Ndryshe, Rita Ora ka kërkuar falje lidhur me këtë duke thënë se ndihet keq.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com