24.3 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Kim me urim emocionues për nënën, në ditëlindjen e saj

Kris Jenner feston ditëlindjen.

Në familjen Kardashian-Jenner sërish ka festë, tani Kris Jenner feston ditëlindjen e 65-të.

Me rastin e ditëlindjes së saj, Kim i bëri asaj një urim prekës, duke zgjedhur fjalë zemre për t’ia kushtuar nënës.

Ajo përmend faktin se Kris rriti 6 fëmijë dhe i mësoi e edukoi ata, ndërsa thotë se është shembulli më i mirë për ta.

“Mami !!!!! Ti je 65 vjeçe sot dhe kurrë nuk jeni dukur më mirë! Sinqerisht nuk e di si e bën! Ju e bëni jetën të duket kaq e lehtë, duke rritur 6 fëmijë dhe duke drejtuar një perandori duke qenë nëna më e vëmendshme dhe shoqja më e mirë! Jam përgjithmonë mirënjohëse për aftësitë jetësore që na mësuat të gjithëve. Faleminderit që jeni shembulli më i mirë dhe futni etikën e punës tek ne dhe na dhuroni kaq shumë dashuri. Të dua nuk thuhet mjaftueshëm. Gëzuar Ditëlindjen @krisjenner”, ka shkruar Kim.

https://www.instagram.com/p/CHNrM_BAALx/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Këtij urimi, ylli televiziv ia shtoi edhe disa fotografi të shkrepura nga momente të ndryshme ndër vite.

Nuk munguan as fotografitë e fëmijërisë, ku Kim shfaqej në krahët e nënës.

Related posts

Revista “People” zgjodhi 10 albumet më të mira të vitit 2020, Dua Lipa radhitet e para me “Future Nostalgia”

admin

Si e kapi në shtrat Mike Tyson gruan e tij me aktorin e Hollivudit

admin

Fansat kundër Eva Longoria-s pas deklaratës për gratë me ngjyrë

admin