5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kim, Kylie dhe Kendall pozojnë në të brendshme “SKIMS”

Motrat Kardashian sërish arritën të thyejnë internetin me fotosesionin e publikuar.

Kim, Kylie dhe Kendall realizuan fotografi në të brendshme të markës “SKIMS”.

Para festës së Shën Valentinit, ato reklamuan koleksionin e ri të brendshmëve duke venë në fokus edhe linjat e bukura trupore.

40 vjeçarja, Kim Kardashian kishte venë në fokus shpinën e saj, Kendall dhe Kylie me tjetër pozë për dallim nga Kim të cilat ekspozuar barkun e tonifikuar.

Ato kishin zgjedhur dy palë të brendshme dy ngjyrëshe të bardh dhe të kuqe.

Ndryshe, në këtë fotosesion Kardashian dhe Jenner u akuzuan për përdorimin e fotoshopit në fotografitë e publikuara, Kendall ishte ajo e cila u komentua më shumë se imazhet e saj janë të rregulluara me programe të ndryshme.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com