23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Ким Кардашијан се расплака среде емисија

Познатата реалити ѕвезда Ким Кардашијан се расплака за време на гостувањето во емисијата на Дејвид Летерман.

„На мојот следен гостин не му е потребна најава“ вели Латерман во трејлерот за интервјуто кое ќе се емитува на „Нетфликс“ подоцна месецов.

И тогаш Ким се појавува на сцената, но интервјуто добива емотивен пресврт најверојатно поради кризата во бракот со Канје Вест.

Се чини дека наизглед силната Ким сепак е осетлива кога станува збор за семејната драма низ која поминува.

„Се прашувам зошто плачам? За тоа веќе сум зборувала, вели Ким во трејлерот. Дали си добро?“, ја прашува Летерман во обид да ја утеши расплаканата гостинка.

Шоуто на Летерман се враќа на стриминг-платформата „Нетфликс“ на 21 октомври. Во серијата интервјуа, негови гости се Ким, Лизо, Дејв Шапел и Роберт Дауни Јуниор.

Related posts

South Korea designates arriving Afghans as ‘persons of special merit’

Admin

23,845 active cases with covid in Kosovo

Admin

Vucic receives invitation to attend enthronement of Metropolitan Joanikije in Montenegro

Admin

Diabetes and Covid 19: Self-care tips to manage the condition amid pandemic

Admin

Buckingham Palace garden visitors write bad reviews on TripAdvisor: ‘I feel robbed by royals’

Admin

Princess Beatrice opens up about living with dyslexia: Know all about the learning disorder

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com