DailyNews.mk
VIP YJET

Kim Kardashian u paralajmërua të mos bashkëpunonte me presidentin Trump

Kim Kardashian ka zbuluar se ajo ishte paralajmëruar që puna me Presidentin Trump mund të dëmtonte karrierën dhe reputacionin e saj.

Ylli televiziv diskutoi përkushtimin e saj ndaj reformës në burg, si dhe vizitën e saj në 2018 me presidentin, gjatë një interviste me David Letterman për serinë e tij të Netflix, shkruan Independent.

Kim në vitin 2018, bindi Presidentin të ndryshonte dënimin me jetë të Alice Marie Johnson, një gjyshe që po vuante dënim të përjetshëm për një dënim të drogës.

Gjatë intervistës, e cila u regjistrua më parë ndërsa do të transmetohet në sezonin e tretë, Kardashian tha se shpreson që ajo do të punojë me “administratat e shumta të ardhshme”.

Kardashian, megjithatë, zbuloi se ajo ishte këshilluar të mos punonte me administratën Trump, duke shpjeguar se shumë njerëz e thirrën atë për të paralajmëruar për implikimet e mundshme që partneriteti mund të kishte në reputacionin e saj.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More