2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kim Kardashian reklamon veshjet e koleksionit të ri të markës SKIMS

Ajo ka vazhduar të nxjerrë produkte të reja për koleksionin e saj SKIMS pavarësisht se pandemia e koronavirusit dëshmon se është në dëm të shumicës së bizneseve.

Dhe ylli i KUWTK shkoi në Instagram të mërkurën për të reklamuar një veshje gri komode nga koleksioni Cozy i markës, i cili u lansua së fundi.

Duke pozuar në një banjo luksoze, Kardashian ekspozoi barkun e saj të sheshtë dhe gjoksin e saj joshës me një palë reçipeta.

Ajo përfundoi ansamblin me një palë pantofla rrëshqitëse. “Mirë po largohem nga seti tani dhe thjesht doja t’ju tregoja veshjen time të plotë komode!”, mbishkroi Kim në postimin, i cili u ngarkua në llogarinë zyrtare të SKIMS në Instagram.

“Dhe unë jam thjesht personi më komod në planet,” përfundoi CEO i SKIMS, e cila mburret me 212 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram e saj personal.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com