19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Kim Kardashian pranon dhuratën më të veçantë nga Alexander Wang

Kim Kardashian ka pranuar një dhuratë nga kreatori Alexander Wang me rastin e ditëlindjes së saj.

Ylli televiziv feston ditëlindjen së shpejti por ajo ka filluar të pranojë dhurata që tani.

Kim në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar disa Instastory ku tregon dhuratën më interesante deri tani.

Në imazhet e ndara mund të shihet një fustan i bërë tërësisht nga kristalet që në të Alexander Wang ka printuar formën trupore të Kim.

Ajo modeloi veshjen e personalizuar për të ndërsa dhurata përmbante një lidhëse të flokëve po ashtu nga kristalet, çantë dhe këpucë të zeza me kristale.

Kim ndau imazhin me ndjekësit e saj duke shkruar, “Nuk mund të besoj se Alexander Wang bëri një foto të trupit tim dhe e shtypi në këtë fustan !!!”.


Ndërsa në kartolinën e dërguar nga Wang shkruante, “Urime ditëlindja Kim, trupi më ikonë i brezit tonë. Çfarë mënyre më e mirë se sa për ta kristalizuar atë!”.

Related posts

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Ardian Bujupi sjell në treg duetin “Alleen” me Dystinct

Lea Musliju

Angelina Jolie pretendon se tre nga fëmijët e saj donin ‘të dëshmonin kundër’ Brad Pitt

Lea Musliju

Vdes Enver Kaçaniku, aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Lea Musliju

Rita Ora merr vëmendje me fustanin transparent në festën e komunitetit LGBTI

Lea Musliju

Luana Vjollca lanson “1 Mijë Vjet” në platforma digjitale

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More