12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kim Kardashian ‘ngrit’ temperaturat në bikini, pas përgjigjes së Kanye West për divorcin

Kim tregoi trupin e saj në bikini dypjesëshe.

Kourtney Kardashian shfrytëzoi një foto të motrës së saj Kim Kardashian për uebfaqen e saj Poosh ndërsa tregonte ëmbëlsirën e preferuar të yllit të reality-shout, shkruan Daily Mail.

Nëna 40-vjeçare e katër fëmijëve dukej e pabesueshme me bikini, në një moment kthimi nga pushimet në plazh me motrat e saj në fund të janarit.

Themeluesja e SKIMS, e cila ka pak kohë që mori statusin e miliarderes, kohën e fundit mori një përgjigje nga Kanye West, i cili ra dakord për kushtet e paraqitjes së divorcit.

Fotoja erdhi nga ‘udhëtimi i vajzave’, të Kim me motrat e saj të famshme ndërsa ajo largoi mendjen nga drama e jetës së saj familjare.

Ajo kishte pushuar në Turk & Caicos me Kourtney, Kylie, Khloe dhe fëmijët e tyre dhe disa javë më vonë paraqiti kërkesën për divorc.

Një muaj pasi u raportua se ndarja e tyre ishte ‘e pashmangshme’, Kim bëri lëvizjen e parë së bashku me avokaten e saj të profilit të lartë Laura Wasser.

Në depozitimin e saj fillestar, ajo kërkoi kujdestari të përbashkët mbi katër fëmijët e tyre, si dhe që gjykata të përfundojë çdo nevojë për mbështetje bashkëshortore.

Themeluesja e SKIMS përmendi ‘ndryshimet e papajtueshme’ si arsyen e ndarjes së tyre dhe avokatët e West përfundimisht paraqitën përgjigjen e tyre në 9 prill.

West u përgjigj miqësisht, pavarësisht raporteve se dyshja nuk po flasin dhe janë në kontakt vetëm përmes avokatëve.

Themeluesi i Yeezy ra dakord për kujdestari të përbashkët, pa mbështetje bashkëshortore, dhe për dallimet e papajtueshme për çështjen e labelit. 

Related posts

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com