28.8 C
Skopje, NM
16/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kim Kardashian i lë të gjitha nën hije me paraqitjen e fundit

Kim Kardashian shfaqi format trupore në pantallona të bardha.

Ajo u shfaq të hënën në një fotografi pranë Scott Disick, ndërsa ndau çaste nga xhirimet e “Keeping Up With The Kardashians”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Më pastaj, Kim u pa duke arritur në shtëpinë e shoqes së saj për darkë në Malibu, të hënën në mbrëmje.

39 vjeçarja, ishte veshur për të lënë përshtypje në një palë pantallona elegante me rripa të bardha, të cilat shfaqnin pjesën e pasme të saj të famshme bukuroshe.

Kim i kombinoi pantallonat e bardhë me një këmishë blu, të cilën e veshi mbi një bluzë të bardhë.

Nëna e katër fëmijëve kishte kapur gjysmën e flokëve lart dhe dukej tejet elegante, teksa kishte vendosur edhe grim të rëndë në fytyrë.

Ndërkohë, Kim thuhet se është e trishtuar për burrin e saj Kanye West, i cili është duke luftuar me shëndetin mendor. 

Related posts

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

Admin

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

Admin

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

Admin

Gjon Muharremaj me një tjetër sukses, impresionon publikun në “The Voice All Stars France” dhe të pesta karriget kthehen për të

Admin

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

Admin

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com