24.8 C
Skopje, NM
25/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Kim dhe Kanye një dyshe e pathyeshme, ai i bën urimin e veçantë me rastin e ditëlindjes

Kim e ka pranuar urimin më të veçantë nga bashkëshorti i saj.

Kur të gjithë po flisnin për ndarje, Kim dhe Kanye u kthyen në një dyshe të pathyeshme, shkruajnë mediat e huaja.

Pikërisht në ditëlindjen e 40-të të Kim, bashkëshorti i saj zgjodhi imazhin e veçantë për ta uruar me rastin e kësaj dite.

Reperi ka publikuar në Twitter një foto të shkëputur nga propozimi i veçantë i vitit 2013-të në një stadium madhështor. Ky ka qenë momenti më i bukur për të dy ata si çift dhe në këtë mënyrë Kanye ka treguar se edhe tani po jetojnë ditët më të bukura bashkë.

“Gëzuar 40-vjetorin e lindjes! Të dua shumë”, ka shkruar ndër të tjera Kanye dhe kjo foto tani po bën edhe njëherë gjiro.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More