-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kida publikon imazhe me plot stil teksa zbulon se është duke punuar për albumin

Këngëtarja njihet për stilin e saj.

Dhe, Kida së fundi ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale e cila arriti të pëlqehet dhe komentohet nga ndjekësit dhe fansat.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë imazhe veshur me ngjyrë të gjelbër kombinim me një bluzë të shkurtër.

Kida, ka pozuar në një ambient të jashtëm teksa ka vendosur edhe syze në sy.

‘Qoni duart nalt’, ka shkruar në mbishkrimin e postimit ndërsa mori komente dhe pëlqime të shumta.

Ndryshe, Kida së fundi ka bërë të ditur se është duke punuar për albumin e saj të ri.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com