18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Khloe kujtoi kohën kur ishte bjonde.

Khloe Kardashian është një prej emrave më të komentuar nga klani Kardashian-Jenner.

Ajo komentohet për ndyrshimin e madh në pamje dhe vazhdon edhe dita të ditës të shfaqet më ndryshe.

Së fundi, ylli televiziv ka publikuar disa fotografi, të realizuara kohë më parë dhe pyet fansat e duhet të kthehet sërish në bjonde.“I gjeta këto foto të vjetra në telefonin dhe më bënë që të më mungojnë flokët bjonde. A duhe të qëndrojë me të kafta apo të kthehem në bjonde?”, ka shkruar ajo.

Në fotografitë që i publikoi para pak ditësh, Khloe dukej tërësisht ndryshe dhe një gjë që u kishte rënë në sy fansave ishte fakti që ajo ka rënë shumë në peshë.

Related posts

Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj, blejnë shtëpi në një lagje luksoze të Prishtinës

Admin

Rita Ora bën ndryshim në pamje, shfaqet me stil të veçantë të flokëve

Admin

Bebe Rexha përkrah boksierin shqiptar, Reshat Mati për meçin e radhës

Admin

Kate Moss dhe vajza Lila, 18 vjeç, ecin në të njëjtën pistë në Javën e Modës në Milano

Admin

Ndërron jetë aktorja e “Batman” dhe “In Like Flint”, Jean Hale

Admin

R.Kelly shpallet fajtor për abuzim seksual, mund të përballet me një dënim prej 10 vjet burgim

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com