17 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Khaby Lame fiton deri në 750 mijë dollarë për një video në TikTok

Personi më i ndjekur në TikTok, Khabane “Khaby” Lame, zbuloi pagën e tij dhe sa mund të përfitojë ai për çdo postim dhe shifrat janë të mëdha.

22-vjeçari ka 149.5 milionë ndjekës dhe së fundmi ka kaluar Charli D’Amelio si më i ndjekuri në këtë aplikacion.

Tani, ai ka treguar se sa i pasur është bërë nga TikTok.

Khaby i tha Fortune se ai mund të fitojë deri në 750 mijë dollarë për video në TikTok, gjë që do t’i bëjë atij rreth 10 milionë dollarë nga videot e TikTok.

Related posts

Why Hollywood’s finest are queuing up to work with Nabhaan Rizwan

admin

Genta Ismajli realizon fotosesion të ri me familjen e saj, shkëlqen përkrah partnerit dhe binjakëve

admin

“Ndonjëherë treni i gabuar të çon në stacionin e duhur”, për çfarë e ka fjalën Dafina?

admin