18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kevin Hart bëhet sërish baba

Gruaja e Kevin Hart, Eniko njoftoi se ka lindur vajzën Kaori Mai dhe e quan “pak parajsë të dërguar në tokë”.

Gruaja modele e Kevin Hart, Eniko, ka sjellë në jetë një vajzë, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Eniko, 36 vjeçe, njoftoi për lindjen e vajzës Kaori Mai në Instagram të mërkurën dhe e quajti atë ‘pak parajsë të dërguar në tokë’.

Kaori e vogël lindi një ditë më parë dhe Eniko shkroi: ‘mirënjohëse • mirënjohëes • e bekuar me pak parajsë të dërguar në tokë. Mirë se vjen në botë vajzë.. ne nuk mund t’ju duam më shumë  se kaq..

Eniko dhe Kevin, 41 vjeç, janë të martuar tash e katër vite dhe kanë djalin Kenzo Kash, dy vjeç, i cili zbuloi gjininë e ‘Baby K’ në Ditën e Nënës.

Aktori ishte i martuar më parë dhe ka edhe dy fëmijë, vajzën Heaven 15 vjeç dhe djalin Hendrix, 12 vjeç, me ish-gruan e tij Torrei Hart.

Eniko u fotografua për herë të fundit duke ushtruar gjatë shtatzënisë, ndërsa ishte veshur me veshje sportive.

Çifti njoftoi se po bëhen prindër në mars dhe dy muaj më vonë ata zbuluan se po prisnin një vajzë. 

Related posts

Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj, blejnë shtëpi në një lagje luksoze të Prishtinës

Admin

Rita Ora bën ndryshim në pamje, shfaqet me stil të veçantë të flokëve

Admin

Bebe Rexha përkrah boksierin shqiptar, Reshat Mati për meçin e radhës

Admin

Kate Moss dhe vajza Lila, 18 vjeç, ecin në të njëjtën pistë në Javën e Modës në Milano

Admin

Ndërron jetë aktorja e “Batman” dhe “In Like Flint”, Jean Hale

Admin

R.Kelly shpallet fajtor për abuzim seksual, mund të përballet me një dënim prej 10 vjet burgim

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com