1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Këtë detaj në këmbën e Kylie Jenner nuk duhet ta humbisni

Blogerja e njohur ka marrë vëmendjen me imazhet e fundit që ka zgjedhur t’i ndajë me ndjekësit e saj.

E veshur në të bardha me flokët e kuqe, Kylie publikoi fotografitë në Instagram.

Përveç dukjes së saj mahnitëse një detaj interesant u dallua në njërën nga fotot që nuk e kemi parë më herët.

Duke e ditur se milionerja është përdoruese e fotoshopit mbase se e ka fshehur këtë shenjë nga këmba e saj.

Ajo nuk e ka bërë të ditur ndonjëherë se posedon ndonjë shenjë në trup dhe nuk dihet arsyeja e kësaj.

Related posts

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Admin

Ende asnjë kallëzim penal për rastin! Ekspertët ligjorë tregojnë se çfarë mund të ndodhë me aktorin Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale

Admin

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

Admin

Kim Kardashian falënderon fansat për dashurinë e dhuruar edhe urimet për ditëlindjen e 41-të

Admin

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Admin

Adele kryeson top-listat me “Easy On Me”, shitjet më të larta në javën e parë për një këngë në pesë vjet

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com