22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Kështu duket miniera ilegale e “Bitcoinit” në Shkup

Shkup, 16 nëntor – Gjatë ditës së sotme zyrtarët policorë kishin një aksion në Qendrën Tregtare të Qytetit në Shkup.

Aksioni kishte të bëjë me prodhimin ilegal të kriptovulave duke vjedhur rrymën elektrike, ndërkaq policia pa hyrë në hapësirat e bodrumi u largua nga vendi i ngjarjes.

Gazetarët i gjetën minierat e kriptovilave që ishin prodhuar me përdorim ilegal të rrymës.

Më poshtë e keni videon e hapësirave të minierës së kriptovialve.

Related posts

Sulmi ndaj punonjësve të medias është sulm ndaj lirisë së fjalës, 27 prilli mbetet simbol i mosndëshkimit

admin

Ja emrat dhe mosha e të gjitha viktimave nga aksidenti në Bullgari

admin

Ahmeti: Nuk pres që Besa të dalë nga qeveria, deklarata e Arianit Hoxhës, deklaratë emocionale

admin