20.3 C
Los Angeles
December 6, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Kërcënon gruaja e Apasievit: Ende nuk e dini me kë keni punë

Shkup, 11 nëntor – Tamara Jovanov, bashkëshortja e Dimitar Apasiev, lideri të ë majtës, nëpërmjet një shkrimi në Facebook, ka kërcënuar duke thënë, se ende nuk e dinë se me kë kanë të bëjnë.

“Të gjithë juve që e keni të majtën në gojë, kryesisht për keq, vetëm një gjë kam për t’ju thënë: ende nuk e dini se me kë keni të bëni! Por do ta zbuloni. Nuk më intereson fare për ju”, thuhet në postimin e Tamara Jovanov.

Tamara Jovanov është profesoreshë në Fakultetin Ekonomik në Universitetin “Goce Dellçev” – Shtip.

Kujtojmë se sot, deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi, nuk ka shkuar në seancën për rrëzimin e Qeverisë.

Related posts

Ja kush u zgjodh kryetar i këshillit të komunës Saraj

admin

“Nëse nuk ka zgjidhe në dhjetor me Bullgarinë, Maqedonia e Veriut do të mbetet e izoluar”

admin

Shkupi dhe Manastiri me më shumë raste aktive me coronavirus

admin