11.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

E veshur në mënyrë ekstravagante, Rita shihet duke u takuar me këngëtarin e njohur natën vonë

Rita Ora është takuar natën vonë me këngëtarin e njohur.

Pritet që këngëtarja shqiptare Rita Ora së shpejti ta publikojë bashkëpunimin me Lewis Capaldin, shkruajnë mediat e huaja.

Kështu të paktën lanë të kuptohet pasi dyshja u panë së bashku natën vonë dhe burimet thonë se ky mund të jetë bashkëpunimi i vitit.

“Kjo mund të jetë bërja e diçkaje shumë të veçantë. Sa i përket Mbretërisë së Bashkuar ata janë dy nga emrat më të mëdhenj në muzikë që po bëjnë këngë tani. Takimi ndodhi rastësisht” , tha burimi.

Kjo nuk është hera e parë që dy emrat e mëdhenj të muzikës kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin.

Se për çfarë saktësisht bëhet fjalë, besohet se do të bëhet publike së shpejti.

Related posts

Dafina Zeqiri me plot elegancë në MPJ-në e Suedisë, nuk arrin të fitojë çmimin “Eksporti Muzikor i Vitit”

Admin

Luana Vjollca bëhet me shtëpi në Kosovë

Admin

Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura e quan…

Admin

“Një ditë çdo gjë do ketë kuptim”, Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza ngacmuese

Admin

Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Immer wenn es regnet”

Admin

Amelia Hamlin vesh një rrjetë metalike të tejdukshme pas ndarjes nga Scott Disick

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com