DailyNews.mk
VIP YJET

E veshur në mënyrë ekstravagante, Rita shihet duke u takuar me këngëtarin e njohur natën vonë

Rita Ora është takuar natën vonë me këngëtarin e njohur.

Pritet që këngëtarja shqiptare Rita Ora së shpejti ta publikojë bashkëpunimin me Lewis Capaldin, shkruajnë mediat e huaja.

Kështu të paktën lanë të kuptohet pasi dyshja u panë së bashku natën vonë dhe burimet thonë se ky mund të jetë bashkëpunimi i vitit.

“Kjo mund të jetë bërja e diçkaje shumë të veçantë. Sa i përket Mbretërisë së Bashkuar ata janë dy nga emrat më të mëdhenj në muzikë që po bëjnë këngë tani. Takimi ndodhi rastësisht” , tha burimi.

Kjo nuk është hera e parë që dy emrat e mëdhenj të muzikës kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin.

Se për çfarë saktësisht bëhet fjalë, besohet se do të bëhet publike së shpejti.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More