5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Këngët e Dua Lipës dhe Rita Orës në top 5 më të mirat në “Spotify”

Artistët shqiptare me famë botërore vazhdojnë me suksese të njëpasnjëshme.

Edhe pse Dua Lipa ka qenë më aktive sa i përket projekteve muzikore, edhe Rita Ora ka arritur të debutoj.

Platforma më e madhe muzikore në botë “Spotify” ka renditur këngët e Dua Lipës dhe Rita Orës në Top 5 këngët e reja më të mira.

Kënga “We’re Good” e Dua Lipës ka arritur të radhitet e treta në këtë listë të publikimeve të reja.

Kurse kënga “Big” e Ritës në bashkëpunim me reperin Gunna, radhitet e pesta në këtë platformë.

Ndërkohë, artistë të tjerë që kanë zënë këtë listë me këngët e tyre të reja janë: 6BLACK, Taylor Swift, Karol G, Pink, A$AP Rocky dhe Nicky Jam.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com