15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kënga e re e Zayn Malik “Vibez” po dëgjohet shumë menjëherë pas lansimit

Zayn Malik erdhi me këngë të re.

Tashmë kanë kaluar afro dy vjet që kur Zayn Malik publikoi albumin e tij “Icarus Falls”.

Ndërsa orë më parë ai ka publikuar këngën e dytë nga albumi i tij i tretë “Nobody Is Listening”.

Zayn ngacmoi fansat e tij dy ditë më parë në Instastory, ku postoi një video të shkurtër të një teatri bosh me fjalët “Nesër” të shkruara.

Kënga për momentin nuk gjendet në kanalin Youtube të Zayn por gjithsesi ka video të këngës aty ku dhe mund ta dëgjoni.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com