-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kendall Jenner tërhoqi vëmendjen me këtë detaj në kampanjën e re të “Givenchy”

Kendall Jenner ka pozuar për kampanjën e re.

Kendall Jenner ka filluar këtë vit mjaft e angazhuar në profesionin e saj të modës.

Modelja e njohur realizoi kampanjën e re për markën e njohur “Givenchy”, ku po reklamonte çanta dhe aksesorë mjaft interesant.

Kendall ishte veshur me rroba ngjyrë portokalli të errët ndërsa në imazhin tjetër ajo u paraqit e veshur tërësisht në të zeza.

Ajo që tërhoqi vëmendjen e ndjekësve ishte pjesa kur ajo po mbulonte pjesët intime me çantën ngjyrë floriri.

Modelja së fundmi ka pozuar për kampanjën e “Versace”, e cila u pëlqye dhe u komentua  mjaft shumë nga ndjekësit.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com