12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kendall Jenner ekspozon barkun e tonifikuar me poza para pasqyrës

26 vjeçarja kohët e fundit u kthye në shtëpi në Los Angeles pas një aventure në Aspen për vitin e ri me familjen e saj.

Ditën e djeshme, modelja publikoi imazhe në Instagram teksa tregoi figurën e saj të përsosur.

Kendall vuri në pah fizikun e saj të tonifikuar veshur me një bluzë të kaltër dhe pantolla të shkurtër.

Pantallonat e shkurtra të përmasave të mëdha i zbuluan këmbët e bukura të modeles ndërsa kishte marrë pozë para pasqyrës në shtëpinë e saj.

Flokët e shkurtra i kishte lënë të drejta. Kendall së fundi ka pozuar për “Vogue” duke u vendosur në kopertinën e saj për numrin e radhës të muajit shkurt.

Ndryshe, modelja e pasarelave kaloi disa ditë pushime me familjen në një eksperiencë me ski duke rrëshqitur në dëbore.

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com