29.7 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

“Kemi humbur personin më të dashur në familjen time sot”, Gashi ndan lajmin e hidhur

Reperi Gashi ka ndarë lajmin e hidhur se iu nda nga jeta një familjare.

Reperi shqiptar Gashi po vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale, duke ndarë fotografi dhe video nga jeta e përditshme si dhe nga karriera.

Por kësaj here ai ka hyrë në Instagram për të bërë të ditur se ai ka humbur një person shumë tê shtrenjtë për të.

“Kemi humbur personin më të dashur në familjen time sot. Shumë thonë gjëra të këndshme për njerëzit kur ata nuk janë më, por gjithçka është një fakt… ajo ishte me të vërtetë një engjëll. Të dua shumë arjeta dhe lutem të takohemi përsëri një ditë”, ishte shkrimi i plotë i reperit.

Ai vazhdoi duke publikuar imazhe tjera të familjares me shkrimin, “Do të më mungosh. Edhe pse se mund të jesh larguar nga jeta, por kurrë nuk do të harrohesh, Te dua”.

Ndërsa Gashi ka bërë të ditur se ajo është një familjare , shprehu dëshirën që parajsa të kishtë orë vizite.

Related posts

Tre këngët më të klikuara deri tani të “Fest 59”

admin

Lei Kraja infektohet me Covid-19, kthen shtëpinë në studio televizive

admin

Brooklyn dhe Nicola nënshkruajnë marrëveshje paramartesore

admin