23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

Modelja po shfaqet joshëse në rrjete sociale. Modelja e njohur shqiptare është aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme.

Kejvina njihet si njëra ndër modelet shqiptare me linjat trupore më seksi.

Ajo solli imazhe me fustanin ngjyrë floriri të lehtë teksa pozonte për kamerën duke ekspozuar këmbët e gjata.

Kejvina përmes postimeve të ndryshme ka arritur të mbledhë rreth 725 mijë ndjekës në Instagram të cilët janë mjaft aktiv me komente të ndryshme.

Related posts

Adriana Matoshi bën ndryshim në pamje

Admin

Ish i fejuari i Britney Spears thotë se ai ka “goditur çmimin e parë” me fejesën e tyre

Admin

Jonida Maliqi iu bën qejfin fansave duke publikuar këtë foto të “outfitit” të saj

Admin

Sharon Stone rrëfehet pas humbjes së madhe: “Nipi im, falë dhurimit të organeve të tij shpëtoi jetën e tre personave”

Admin

Adele planifikon rikthimin e Krishtlindjeve me albumin e ri dhe koncertin e parë live në katër vjet

Admin

Capital T lanson këngën e re me titull “Valle”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com