2.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Keanu Reeves shëtit në rrugët e Berlinit derisa përgatitet të fillojë xhirimet e “John Wick 4”

Ai u pa në Berlin, përpara fillimit të prodhimit në pjesën e katërt të ekskluzivitetit të John Wick të premten.

Aktori 56-vjeçar dukei se po shijonte ajrin e freskët të pranverës ndërsa bëri një shëtitje të përbashkët me një tjetër anëtar të ekipit.

Ekipi i filmit të ardhshëm aktualisht janë duke u përgatitur për të filluar fotografinë kryesore për hyrjen e serialit i cili do lansohet në muajin qershor.

Reeves qëndroi rehat gjatë shëtitjes, i veshur me një xhaketë të zezë të fryrë që mbulonte format. Aktori u përpoq të shmangte ftohtësinë e hershme të pranverës me një kapele dhe një shall të rehatshëm.

Zhvillimi në hyrjen e katërt në ekskluzivitetin e aksionit thriller filloi zyrtarisht menjëherë pas publikimit të filmit të tij të tretë, John Wick: Chapter 3 – Parabellum, në maj 2019.

Në prill të vitit të kaluar, regjisori i serisë Chad Stahelski foli me Collider dhe vuri në dukje se ekipi krijues i projektit kishte vendosur shiritin e tyre shumë më të lartë për filmin eri.

“Ne paraqitëm një ide ose [plan] tematik dhe ishte vërtet i madh. Pra, ne po flasim për të bërë pak më shumë sesa një [John Wick 4], apo diçka të tillë, dhe duke u përpjekur ta zhvillojmë atë,” tha ai.

Regjisori 52-vjeçar gjithashtu shprehu se ekipi i zhvillimit kishte një histori relativisht të mirë për mendjen e shfaqjes së ardhshme dhe se ata ishin të kënaqur që kishin një hartë të llojeve të ndryshme.

Regjisori më pas vërejti se filmi i planifikuar nuk do të humbte thelbin e tij të përqendruar në veprim, pasi ai dhe partneri David Leitch rregullisht shikonin rolet e tyre të kaluara për frymëzim më tutje.

Related posts

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Admin

Ende asnjë kallëzim penal për rastin! Ekspertët ligjorë tregojnë se çfarë mund të ndodhë me aktorin Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale

Admin

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

Admin

Kim Kardashian falënderon fansat për dashurinë e dhuruar edhe urimet për ditëlindjen e 41-të

Admin

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Admin

Adele kryeson top-listat me “Easy On Me”, shitjet më të larta në javën e parë për një këngë në pesë vjet

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com