20.7 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Kate Winslet e trajnoi veten për të mbajtur frymën 7 minuta për xhirimet e Avatar 2

Kate Winslet tregon se si ushtroi veten për rolin e ri.

Kate Winslet, e cila do të luajë një ‘person uji’ në pjesën e dytë të Avatar, bëri ushtrime ekstreme për tu përgatitur për këtë rol, shkruan Mirror.

Aktorja e përkushtuar, Kate, e vuri trupin e saj përmes presionit radikal dhe stresit në mënyrë që të jepte një shfaqje perfekte.

Ish-ylli i Titanikut, Kate, mësoi zhytjen e lirë për pjesën e dytë të filmit dhe pranon se bëri “gjëra tejet të çmendura” për një xhirim nën ujë.

Duke vërtetuar se është e gatshme të provojë kufijtë e saj për rolin emocionues, Kate tha se ajo e trajnoi veten për të mbajtur frymën nën ujë për më shumë se shtatë minuta.

“Unë duhej të mësoja se si të zhyhesha falas për të luajtur atë rol në Avatar, dhe kjo ishte thjesht e pabesueshme, shtoi ajo

Related posts

Maluma zgjodhi një ngjyrë flokësh aspak të zakontë dhe duket kaq interesant

admin

51 vjeçarja Jennifer Aniston mahnit me fizikun e tonifikuar në kampanjën e re

admin

Policia greke arreston këngëtarin Notis Sfakianakis, i gjendet kokainë dhe armë pa leje

admin