30.6 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Kate Winalet thyen rekordin e Tom Cruise nën ujë për filmin e ri

Kate Winalet ka qëndruar nën ujë më shumë se Tom Cruise.

Mediat e huaja kanë raportuar se Kate Winslet ka thyer një rekord ndaj Tom Cruise pasi mbajti frymën nën ujë për shtatë minuta, gjatë filmimit të një skene për “Avatar 2”, shkruajnë mediat e huaja.

Aktorja e “Titanic” u ribashkua me regjisorin James Cameron për vazhdimin e filmit që korri suksese të mëdha në vitin 2009. Roli i fitueses së ‘Oscar’ e ktheu atë nën ujë, teksa përfundoi duke thyer një rekord të vendosur më parë nga aktori Tom Cruise në “Mision Impossible: Rogue Nation” me një minutë.

“Ishte e shkëlqyer dhe unë isha shumë krenare për veten time dhe ndoshta nuk do të jem në gjendje ta bëj më përsëri”, tha Winslet në një deklaratë. “Kjo erdhi pas një trajnimi intensiv pas katër javësh. Por unë e doja atë”.Aktorja u bë disi virale në fund të tetorit pasi llogaria zyrtare e filmit në Twitter ndau një foto që e tregon atë në një tank zhytjeje duke filmuar një skenë nën ujë.

Related posts

Princ Harry tregon se si ndryshoi gjithçka pas lindjes së foshnjës

admin

Kejvina Kthella mahnit me setin e ri fotografik

admin

Kylie relaksohet në pishinën e shtëpisë edhe në nëntor, fotografon trupin nga afër

admin