13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Kasami prezanton projektet që do t’i realizojë në 100 ditët e para të qeverisjes me Tetovën (Video)

Tetovë, 16 nëntor – Zhvillimi i shëndoshë dhe i suksesshëm i një komune bazohet në mënyrën e qeverisjes. Kështu vlerëson kryetari i ri i komunës së Tetovës, Bilall Kasami.

Ai sot para gazetarëve prezantoi planprogramin e tij që do ta realizojë dhe atë në 100 ditët e para të qeverisjes me komunën.

Ajo që prezantoi Kasami nuk është e lehtë për t’u realizuar në 100 ditë mirëpo me vullnet të mirë gjithçka mund të arrihet.

Në vijim keni konferencën e plotë të Kasamit

https://www.facebook.com/KasamiBilall/videos/654353289063176/

Related posts

Todorov: Do të jetë katastrofë nëse Zaev e tërheq dorëheqjen

admin

Pendarovski takohet shkurtimisht me presidentin amerikan Joe Biden

admin

KSHZ: Sonte përfundon afati për dorëzimin e ankesave nga partitë politike për procesin e votimit

admin