13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni TOP LAJM

Kasami për Kastriot Rexhepin: Nuk jam i befasuar

Shkup, 11 nëntor – Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami erdhi në Kuvend pasi deputeti i tij Kastriot Rexhepi hoqi dorë nga rrëzimi i Qeverisë.

Ai shkurtimisht vetëm tha se nuk është i befasuar nga vendimi i Rexhepit dhe u fut në Kuvend.

“Nuk jam i befasuar” tha Kasami.

Ai nuk u përgjigj nëse ka shumicë për votim të Qeverisë, vetëm tha se do të jep deklaratë pas gjysmë ore.//Zhurnal.mk

Related posts

Carovska: Me dorëheqjen e Zaevit, ndërpritet edhe mandati i gjithë lidershipit

admin

Vendi ynë është në listën e vendeve me shkallë të lartë të diabetit, kërkohet monitorim i vazhdueshëm i glicemisë

admin

Snopçe: Qeveria ka vetëm 59 deputetë, shpëtimin e kërkon përmes shantazheve

admin