9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Maqedoni Zgjedhjet2021

Kasami nga Zhelina: Ne nuk gjuajmë me armë, por “plasim” para qytetarëve projektet dhe sukseset tona

Shkup, 13 tetor – Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami nga Zhelina ka thënë se Lëvizja Besa nuk është në pushtet për t’i frikësuar oponentët politik.

“Nuk jemi në pushtet për t’i frikësuar oponentët tanë politik. Unë këtu po edhe ju, sot jeni me këmisha sepse ne nuk gjuajmë me armë, jemi të sigurte, por i tregojmë se si Blerim Sejdiu i ka mbajtur e i ka realizuar premtimet. Kemi kandidatët më të përgatitur se të gjithë partitë tjera. Me punët e Blerimit lavdërohet dhe fotografohet edhe Teuta Arifi”, tha Kasami

Ai u shpreh i bindur se me mbështetjen e qytetarëve dhe besimin e tyre, Sejdiu e fiton edhe një mandat.
“Jemi këtu që të kërkojmë përkrahje për Blerimin dhe për Tetovën. Pyesni, si mundet të fitoj Tetova nga Blerimi. Ju them, ashtu siç fitoi kur me projektet e Blerimit u zgjodhën disa probleme në Tetovë”, deklaroi Kasami që shtoi se koha është që t’i largojmë mbeturinat politike po edhe mbeturinat tjera që i la BDI-ja.

Related posts

Zgjedhjet Lokale 2021, AP dhe PP do të monitorojnë procesin zgjedhor

Admin

Qytetarët e Maqedonisë së pari do ta dezinfektojnë gishtin dhe më pas do të votojnë

Admin

Regjistrohen 395 raste të reja në Maqedoni, humbin jetën 14 persona

Admin

Vrasje në Shkup, i biri ther nënën e tij

Admin

Reagim ASH – AA: Ramiz Merko thyen heshtjen zgjedhore, asfalton rrugë një ditë para zgjedhjeve

Admin

Finalizohet “Open Ballkan”, zyrtarizohet marrëveshja Rama-Vuçiç-Zaev

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com