30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Мода

Капут од H&M: главно есенско модно парче

Овој пат нè погоди актуелната колекција на палта што можете да ја најдете во H&M и бидете сигурни дека одличните и специјални стајлинзи сигурно нема да изостанат!

H&M е една од оние брендови кои секогаш нè воодушевуваат со шик понуда што носи допир на рафинирани класици, но и трендовски дизајн кој совршено се вклопува во многу комбинации. Како што споменавме, моменталната понуда на палта е повеќе од одлична, а во однос на дизајнот, забележавме дека сепак преовладуваат преголеми кроеви, кои многу лесно се комбинираат со основни фармерки , како и фустани и здолништа. Она што особено ни се допаѓа во врска со преголемиот рез е фактот дека изгледа подеднакво добро во дневни и вечерни прилики, па можеме да заклучиме дека станува збор за функционален избор со кој е невозможно да се погреши.

Related posts

Панк, одела и сексапил во новата колекција на Живанши

Lea Musliju

Алберта Ферети: Практична колекција за жени со самодоверба

Lea Musliju

Македонските модели и нивните мајки: Миа и Кристина се вонсериски убавици

Lea Musliju

Врвот на елеганцијата во новата колекција на Емпорио Армани

Lea Musliju

40 фустани кои можат да бидат достојна замена за венчаниците

Lea Musliju

Фантастична колекција на Диор: И комфорот може да биде луксузен

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More