10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Justin Bieber sjell këngën më të veçantë për të “Lonely”

Këngëtari i njohur botëror Justin Bieber ka lansuar këngën e re “Lonely”.

Justin Bieber, këngëtari i njohur botëror kanadez me moshë të te, por me një karrierë mjaft të gjatë ka publikuar këngën e re, “Lonely”.

Ai ka publikuar një sekuencë të klipit të tij muzikor në llogarinë e Instagramit, ku edhe kishte treguar sa rëndësi ka kjo këngë për të.

“Lonely është lansuar me Benny Blanco. Kur ai dhe Finneas më treguan këtë këngë për të qenë i sinqertë ishte e vështirë ta dëgjoja  duke marrë parasysh se sa e vështirë ishte të kaloje nëpër disa nga këto kapituj. Hyra në studio dhe e këndova , gjë që nuk ishte e lehtë, por fillova të shoh vërtet rëndësinë e tregimit të kësaj historie! Më bëri të kuptoj se të gjithë ndihemi të vetmuar ndonjëherë! Duke qenë dikush në pozicionin tim besoj se është e fuqishme të shprehen dhe kjo është arsyeja pse unë besoj se kjo këngë është kaq e fuqishme! Dhe Jacob Tremblay është shumë i talentuar. Ishte emocionuese për ta parë atë duke më njohur nga jashtë e duke sjell nga un brenda”, shkroi ai.

Ai njihet për një të kaluar problematike, ndërsa tani duket se është i gatshëm ti tregojë botës eksperiencat që kaloi në jetë përmes muzikës.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More