21.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Johnny Depp do të marrë 10 milionë për ‘Fantastic Beasts 3’, pavarësisht se ai xhiroi vetëm një skenë të filmit

Johnny Depp do të marrë pagën e plotë pavarësisht se xhiroi vetëm një skenë të filmit.

Johnny Depp do të marrë në shtëpi të paktën 10 milion dollarë për filmimin e një skene në ‘Fantastic Beasts 3’, pasi Warner Bros. preu lidhjet me aktorin e zënë në betejë me Amber Heard, shkruan Daily Mail.

Warner Bros duhet të paguajë 57-vjeçarin me pagën së tij të plotë për filmin, për të cilin ai xhiroi një skenë që kur prodhimi filloi më 20 shtator në Londër.

Studio i tha ekuipazhit javën e kaluar se Depp nuk do të luante më ‘Gellert Grindelwald’ në filmat e J.K.Rowling.

Përveç kësaj, shfaqja e filmit është shtyrë deri në 15 korrik 2022 mes rrethanave të vazhdueshme që ndryshojnë në industrinë e teatrit mes pandemisë së Covid-19, njoftoi Deadline.

Më parë ishte parashikuar të mbërrinte në kinema më 12 nëntor 2021, ndërsa sipas botimit, Warner Bros kërkoi që Johnny Depp të largohej nga filmi.

Related posts

Loredana feston publikimin e albumit “Medusa” me ëmbëlsirën më të veçantë

admin

Pa dashje apo me qëllim, Loredana postoi këtë foto të Mozzik, por u pendua dhe e fshiu

admin

Shtatë vjet nga vdekja e Paul Walker, me këto fjalë e kujton vajza e tij

admin