9.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Joao Felix pozitiv me COVID-19

Atletico Madrid ka konfirmuar se sulmuesi Joao Felix ka rezultuar pozitiv në analizat e COVID-19.

Portugezi është izoluar duke ndjekur autoritet lokale dhe protokollin e La Liga-s.

“Lojtari ynë Joao Felix ka bërë testin PCR dhe ka dal pozitiv me COVID-19”, shkruhej në komunikatën e “Los Rijoblancos”.

Tani, Felix do qëndrojë i izoluar derisa të dal dy herë negativ në analizat e COVID-19.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com