-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

JLo me të fejuarin festojnë më herët Shën Valentinin, kjo është arsyeja

Çifti më herët kanë festuar ditën e të dashuruarve.

Alex Rodriguez dhe këngëtarja ditën e djeshme janë fotografuar nga paparazzet.

Ata kanë darkur së bashku duke festuar 14 shkurtin pasi që JLo duhet të nisej për në Rubrikën Dominikane për xhirime të filmit.

Lopez, dukej elegante me një fustan të bardhë me mëngë të tejdukshme ndërsa po kthehej te automjeti i saj, flokët i kishte kapur në pjesën e lart të kokës kishte vendosur edhe bizhuteri.

JLo, mbante edhe maskën kundër Covid-19, e kombinoi dukjen me një palë take dhe një çantë të markës “Dior”.

Rodriguez doli me një bluzë gri dhe një maskë të zezë i cili mbuloi gojën dhe hundën, duke u mbrojtur nga Covid-19.

Ai gjithashtu kishte veshur xhinse dhe atlete ngjyrë blu të markës “Nike” ndërsa ecte drejt makinës dhe kontrollonte telefonin e tij. Ish-ylli i MLB përfundoi pamjen e tij me një orë ari në kyçin e dorës së majtë.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com