1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

JLo ekspozon barkun e sheshtë teksa del më të fejuarin në Miami

Jeniffer Lopez vazhdimisht shihet në shoqërinë e të fejuarit të saj Alex Rodriguez.

51 vjeçarja ditën e djeshme u pa në një takim me të në Miami.

JLo kishte zgjedhur një veshje plot stil me një palë xhinse të gjëra një triko të shkurt ku ekspozoi barkun e sheshtë teksa doli nga makina e saj e markës “Porsche”.

Ajo kombinoi veshjen me një palë atlete, syze dhe një çantë të vogël. I fejuari, Rodriguez u kujdes për partneren e tij derisa i kishte sjell një shishe ujë.

Alex Rodriguez kishte zgjedhur një palë xhinse me ngjyrë të zezë një bluzë ngjyrë gri dhe një palë atlete ngjyrë të bardhë.

Çifti më vonë u panë duke ngrënë ushqim në njërin nga restaurantet në Miami. Rikujtojmë se JLo së fundi ka qenë në një dietë e cila ushqehej me ushqim që përmbante karbohidrate dhe më shumë ujë.

Ndryshe, këngëtarja të dielën vazhdoj të tregoi kujdesin që i kushton lëkurës ku edhe reklamoi disa nga produktet që  përdor me disa video të publikuara në Instagram.

Related posts

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Admin

Ende asnjë kallëzim penal për rastin! Ekspertët ligjorë tregojnë se çfarë mund të ndodhë me aktorin Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale

Admin

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

Admin

Kim Kardashian falënderon fansat për dashurinë e dhuruar edhe urimet për ditëlindjen e 41-të

Admin

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Admin

Adele kryeson top-listat me “Easy On Me”, shitjet më të larta në javën e parë për një këngë në pesë vjet

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com