-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Jeta e Georgina Rodriguez tashmë dokumentar në Netflix

Modelja së shpejti do të ketë shown-reality të saj dokumentar bazuar në jetën e saj, e cila do të bëhet dhe transmetohet nga Netflix.

Gruaja e futbollistit, Cristiano Ronaldo do të tregojë para kamerave se si është dita e saj amësia, miqësitë e saj dhe shpresat e saj në këtë shfaqje të re realiteti që Netflix së shpejti do të transmetojë.

Georgina Rodríguez sapo publikoi postimin derisa zbuloi risinë në karrierën e saj.

Ndërkohë, ajo lindi në Buenos Aires, por u rrit në Spanjë, në qytetin e vogël Jaca. Modelja është 27 vjeç dhe shijon jetën romantike me futbollistin, Cristiano Ronaldon që nga viti 2017 dhe kanë së bashku një vajzë, Alana Martina.

Georgina është një njeri i famshëm në rrjetet sociale, ku ka më shumë se 24 milion ndjekës vetëm në Instagram dhe aty përzien fotot e punës së saj profesionale me ato familjare.

“Ky reality show do të jetë një portret i thellë dhe emocional i gruas prapa fotove, historive dhe titujve të mëdhenj”, thotë Netflix në njoftim për dokumentarin.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com