15.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Jennifer Lopez shkëlqen në një fustan Dolce&Gabbana gjatë udhëtimit me gondola nëpër kanalet e Venecias

Jennifer Lopez po bën një jetë të mahnitshme gjatë qëndrimit në Itali, duke marrë një pushim nga marrëdhënia e saj shumë e komentuar me Ben Affleck për të shkrepur disa fotografi të vetme në një gondolë që kalonte nëpër kanalet e Venecias.

Lopez, 52 vjeçe, veshi një fustan të mrekullueshëm të Dolce & Gabbana për fotosesionin e së shtunës, ku u pa nga njerëz të tjerë në një gondolë pak para saj. Shumë shikues, megjithatë, ishin shumë të zënë duke shikuar yllin amerikan teksa pozonte për filmime profesionale brenda ambientit piktoresk.

J. Lo dhe Affleck, 49 vjeç, aktualisht janë në Venecia – me një mori personazhesh të tjerë – duke marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Venecia , me ‘Bennifer’ që mbylli tapetin e kuq së bashku të premten në mbrëmje, duke pozuar për fotografi së bashku në premierën e përpjekjes së fundit të Affleck, “The Last Duel”.

Jennifer Lopez (Foto: Splash News)

Affleck luan rolin e Kontit Pierre të Alençon në dramën e ardhshme historike, duke bashkë-shkruar një film të drejtuar nga Ridley Scott me mikun e vjetër dhe bashkëpunëtorin e shpeshtë, Matt Damon.

Shoku i Ben gjithashtu doli në mbështetje të ribashkimit të ‘Bennifer’, me Damon duke thënë se është ‘aq i lumtur’ për ta.

Jennifer Lopez (Foto: Splash News)

Festivali është ngjarja e parë e famshme që ata kanë marrë pjesë së bashku që nga ribashkimi. Ndërsa ky është udhëtimi i parë i këngëtares “Jenny From the Block” në ngjarjen vjetore, Affleck mori pjesë për herë të fundit në Festivalin e Filmit në Venecia në 2010 për të promovuar trailerin e “The Town”.

Në korrik, Lopez dhe Affleck për të kremtuar ditëlindjen e yllit të “Hustlers” në një mega-jaht. /Telegrafi/

Jennifer Lopez (Foto: Splash News)

Jennifer Lopez (Foto: Splash News)

Related posts

“Kuksi”, vjen nesër nga Gold AG

Admin

Një dekadë së bashku – Adelina Thaçi publikon fotografi të rralla nga martesa me Bardhyl Metën

Admin

Arbenita Ismajli demanton lajmet për ndarjen nga Fero në një video të fundit

Admin

Rrjedh në internet “Dafinë Moj”, Dafina Zeqiri: Ju lutem mos i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin tim

Admin

Gigi Hadid provoi trendin viral të penelit dhe dukej e mahnitshme

Admin

Noizy feston ditëlindjen, mbush 35 vjeç

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com