-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Jennifer Lopez dhe Lady Gaga performojnë në betimin e Joe Biden

Lady Gaga dhe Jeniffer Lopez kanë përfunduar performancën e tyre në inaugurimin e Joe Biden.

Dy këngëtaret e famshme, Jennifer Lopez dhe Lady Gaga, kanë performuar në ceremoninë e ianugurumit të Joe Biden president dhe Kamala Harris zëvendëspresidente.

E para ishte Lady Gaga ajo e cila interpretoi Himnin Kombëtar të SHBA-së me bandën e marinës së SHBA-së, duke mbajtur një mikrofon të artë.

Ndërsa, J Lo këndoi “America the Beautiful” pasi Harris bëri betimin.

Ndryshe, Joe Biden sapo dha betimin si presidenti i ardhshëm i 46-të më radhë i SHBA-ve.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com