-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Jennifer Lopez bën fotosesion për martesë, vishet me fustan të bardhë

JLo ka zbuluar pak nga seti i ri fotografik.

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka publikuar disa fotografi, të realizuara gjatë setit për dasmë, por nuk preferoi të zbulonte shumë detaje.

Ajo postoi fillimisht fotografi të disa luleve, të cilat do ta zbukuronin ambientin ku do të fotografohet këngëtarja.

Më pastaj, ajo solli një foto, ku shfaqet e veshur me fustan nusërie, në të cilin dukej mahnitëse si çdo herë dhe kishte kapur flokët lart.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kishin planifikuar që të martohen vitin e kaluar, por pandemia ua prishi planet. 

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com