24 C
Los Angeles
November 27, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Janë fejuar Robin dhe Marigona Krasniqi?

Boksieri i njohur, Robin Krasniqi, ka zyrtarizuar lidhjen e tij me bukuroshen Marigona Krasniqi.

Çifti e konfirmuan lajmin përmes fotografive të përbashkëta të publikuara në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë modelja dhe moderatorja Krasniqi ajo e cila ka publikuar disa imazhe të ëmbla të çiftit, të realizuara në Stamboll gjatë një vizite të disa ditëve më parë.

Foto: Marigona Krasniqi/Facebook

Ajo dukej mjaft elegante e veshur në një fustan të gjelbër me të çarë anash, gjersa mund të shihet e buzëqeshur në krahët e Robinit.

Ndërkohë, vetëm pak ditë më parë Marigona kishte publikuar një fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Facebook të cilën më pas e ka fshirë, ku shihej me të njëjtin fustan dhe me një unazë fejese në dorë.

Foto: Marigona Krasniqi/Facebook

“Një dashur që më përmbushë”, kishte shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur se i kishte thënë PO boksierit nga Juniku.

Komentet për çiftin kanë qenë të shumta nga ndjekësit në rrjetet sociale, shumica prej të cilëve i kanë uruar dyshes trashëgime. /Telegrafi/

Foto: Marigona Krasniqi/Facebook

Foto: Marigona Krasniqi/Facebook

Foto: Marigona Krasniqi/Facebook

Foto: Marigona Krasniqi/Facebook

Related posts

Taylor Swift formally endorses Joe Biden for president

Lea Musliju

Jennifer Aniston introduces new puppy Lord Chesterfield on Instagram

Lea Musliju

Aksident në Prishtinë: Njëra nga veturat e dëmtuara është e kreatores Lia Stublla

admin