20.7 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Ja se kë zgjedh Duda Balje në mes Albin Kurtit dhe Hashim Thaçit

Këtë të premte transmetohet episoda e fundit e kësaj sezone të emisionit “Mirage”.

Fytyra publike të ftuar e më të rejat nga shoubizi vendor ishin pjesë e kësaj episode.

Në rubrikën “Kë Zgjedh”, këtë javë e ftuar ishte deputetja e kuvendit të Kosovës, Duda Balje.

Ajo u detyrua të bënte zgjedhjen e saj për disa nga fytyrat publike.

Në mes Albin Kurtit dhe Hashim Thacit kë zgjodhi ajo dhe pse?

Këtë e kuptoni në materialin në vazhdim:

Related posts

“A je shpirti im”, Fifi nuk ndalet duke i dhuruar puthje në qafë Granitit

admin

Matthew McConaughey bën thirrje për të ndërmarrë masa pas të shtënave vdekjeprurëse në shkollën fillore në qytetin e tij të Teksasit

admin

Nora Istrefi dhe NRG Band publikojnë “Ki me lyp me m’pa”

admin